2 dienas bišu bars uzbruka šīs sievietes mašīnai. Atverot bagāžnieku, sieviete saprata, kāpēc!

Kerola Hovarta no Lielbritānijas novietoja automašīnu stāvvietā un devās iepirkties. Atgriezusies stāvlaukumā, viņa jutās, it kā būtu fantāzijas filmā: viņas automašīnas bagāžnieks bija viss aplipis ar bitēm!

Toms Mozes /Tom Moses/ vēroja notiekošo: “Neaizmirstams skats! Es braucu garām un pēkšņi ieraudzīju lielu, brūnu kleksi uz mašīnas, – stāstīja vīrietis. – Cilvēki apstājās vien tāpēc, lai to nofotografētu!”  

“Es baidījos no viena, – turpināja aculiecinieks.  – Automašīna stāvēja iepretim bāram, un kaut kāds dzērājs varēja iziet, iemest ar kaut ko bitēm, un pēc tam nonākt slimnīcā”. Ilgi nedomājot, Toms izsauca bitnieku grupu, kurai izdevās ātri iemānīt kukaiņus kastē.

Bet bišu bars atsacījās padoties: “Nākamajā dienā viņi sekoja manai mašīnai līdz pašām mājām!” – stāsta Kerola. Automašīnas īpašniecei nācās atkārtoti izsaukt bitniekus.

“Izrādījās, ka viņu “karalieni” bija piesaistījis kaut kas salds bagāžniekā, un pēc tam viņa vienkārši tur iestrēga, – paskaidroja Rodžers Bērnss, viens no bitniekiem. – Pēc tam viņai sekoja viss bars (aptuveni 20 000 bites)”.

“Bites vienmēr seko savai karalienei, tas ir normāli. – turpināja Rodžers. – Bet šīs nepadevās, centās divu dienu garumā karalieni glābt! Vienkārši pārsteidzoši!”
Avots: linkeni.info

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru