160kg smagai sievietei ir muļķīgs attaisnojums tam, kāpēc viņa ir resna

0000Cilvēkiem ir dažādas vielmaiņas, uzturs un dzīves veids. Aptaukojušies cilvēki mēdz teikt, ka viņiem ir smagi/lieli kauli. Bet šīs sievietes iemesls ir vienkārši smieklīgs un absurds!

Kāda sievietes, kuras svars sasniedz 160kg, ir 2 bērnu māte un lielākoties pārtiek no neveselīgas pārtikas. Viņas pašas skaidrojums aptaukošanās iemeslam ir vairāk kā nekaunīgs!

Lai uzzinātu, kādēļ sievietei ir problēmas ar lieko svaru, šķir nākamo lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

  • <cite class="fn">Rolands</cite>

    Nu šitā jau ir par traku 🙂 Kā ir ar tevi – vari nopirkt veselīgu pārtiku, pēc tam, kad samaksāti komunālie, dzīvokļa īre vai kredīts, citi obligātie maksājumi?
    Lielisks veids nelielu, tomēr reālu un regulāru papildinājumu gūšanai savam budžetam, ir dalība loterijās. Sākot no Facebook izlozēm, kuras organizē dažādas firmas pēc Like & Share principa, beidzot ar īstām ārzemju izspēlēm, kur gan jāņem vērā kāda atziņa – loterijas organizē peļņas gūšanai, viss process ir matemātiski izskaitļots un pamatots, lai galvenais ieguvējs būtu rīkotājs. Tomēr matemātikai var likt pretī tādu pašu matemātiku un tad jau izredzes gūt laimestu nosliecas par labu tam, kurš pēdējais pielietojis formulās balstītu taktiku dalībai uz nejaušību balstītā spēlē. Šobrīža aktualitāte ir koplikmes izdarīšana. Reāla shēma kā tikt pie pīrāga gabala, kuru sev cep loteriju organizētāji – līdzīgi kā tu pērc OCTA savam auto pie apdrošināšanas brokera, kurš piemeklē lētāko piedāvājumu, loteriju brokeris piedāvā progresīvu veidu kā vienkārši cilvēki, apvienojoties grupās, vari būtiski palielināt savas izredzes laimēt tādās lielās loterijās kā EuroJackPot, PowerBall, EuroMillion utml. Šie ir šobrīd (visticamāk, pagaidām) vienīgie, kuri piedāvā tādu opciju kā “sindikāti”, kuros apvienojas 100, 1000, varbūt pat vairāk interesentu un par vienādu summu iegādājas 1000, 5000, varbūt pat 10000-20000 loteriju biļetes, dramatiski palielinot izredzes tikt pie galvenā laimesta. Protams, paliek jautājums laimesta lielumā, kuru mēs pēc tam saņemam, bet ir jāpiekrīt, ka šāda riska sadalīšanas stratēģija, darbojoties līdzīgi kā apdrošināšana, pierādījusi sevi vairākkārt, nodrošinot iesaistītos ar varbūt ne pārāk lieliem, desmitos un simtos tūkstošos mērāmiem, bet tomēr jūtamiem ienākumiem. Ja kļuva interesanti, nāc un uzspēlē arī tu. Piereģistrējoties saņemsi loterijas biļeti par brīvu: http://ej.uz/cw9c

  • <cite class="fn">vai</cite>

    un tā matu krāsa vnk pipets,resna cūka

Pievienot komentāru