Visgudrākā sieviete pēc Zodiaka zīmes – kas viņa ir?

 1. vieta – Skorpions

Skorpions ir vīrietis svārkos. Meitenes, kuras dzimušas šajā zīmē, jau no bērna kājas zina, ka viņas nav līdzīgas pārējām. Pret dzīvi attiecas vienkārši: Skorpioni ir pārliecināti, ka neskatoties uz visu nodevību un viltību, kas valda pasaulē, dzīve sastāv no vienkāršiem sīkumiem.

Sievietei-Skorpionam piemīt fantastiska intuīcija un tā māk “lasīt” cilvēkus. Viņa viegli atpazīst manipulatorus, krāpniekus un tamlīdzīgus nelabvēļus. Skorpioniem ir pietiekoši atriebīgs raksturs, tāpēc labāk viņus lieku reizi nekaitināt.

 1. vieta – Mežāzis

Mežāži jau no bērnības ir mierīgi, uzmanīgi un nopietni. Viņus īpaši nesaista bērnu nedarbi. Pieaugušā vecumā Mežāži necenšas iepazīties ar daudziem. Viņu šaurajā draugu lokā nav nemaz tik viegli nokļūt. Sievietes – Mežāži viegli atrod kopīgu valodu ar vīriešiem.

Panākumus profesionālajā sfērā Mežāži gūst jau pietiekoši nobriedušā vecumā. Nekad nepiedalās konfliktos, no viņiem jūs nesagaidīsiet emociju izrādīšanu. Pietiekoši spītīgi, var izvest no pacietības pat vismierīgāko cilvēku.

AVOTS

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

 • <cite class="fn">33Arnulfo</cite>

  I must say it was hard to find your website in search results.
  You write awesome posts but you should rank
  your page higher in search engines. If you don’t know 2017
  seo techniues search on youtube: how to rank a website
  Marcel’s way

Pievienot komentāru