Vīriešu s.p.e.r.m.a ārstē depresiju un liek mīlēt

Zinātnieki ir pierādījuši, ka vīriešu sēklai nonākot sievietes organismā o.r.ā.l.ā veidā tiek uzlabota sievietes veselība un garastāvoklis.

O.r.ā.l.a.i.s s.e.k.s.s ir noderīgs sievietes veselībai. Tas liek viņām justies laimīgām, jo kopā ar s.p.e.r.m.u sievietes organismā nonāk vielas, kas ietekmē prieka hormona izstrādi.

Pie tāda secinājuma nonākuši Ņujorkas Valsts Universitātes speciālisti.

Sava pētījuma ietvaros zinātnieki veica nevis aptauju, bet gan eksperimentu ar 293 sieviešu piedalīšanos. Pēc o.r.ā.l.ā s.e.k.s.a ar vīru viņas tika izjautātas par savu garastāvokli, un pēc tam tika paņemtas asinis to ķīmiskai analīzei.

Izrādījās, ka vīriešu sēklu šķidrumā ir vielas, kas uzlabo garastāvokli, palielina pieķeršanos s.p.e.r.m.a.s “īpašniekam”, atrisina miega problēmas un satur kā minimums trīs antidepresantu savienojumus.

Zinātnieki pat runā par to, ka sievietes, kurām ir regulārs, neaizsargāts o.r.ā.l.a.i.s d.z.i.m.u.m.a.k.t.s, retāk jūtas nomāktas un labāk tiek galā ar kognitīvajiem testiem.

S.p.e.r.m.ā zinātnieki atklāja vielu, kas apspiež stresa hormonu kortizolu, kā arī estrona hormonu (uzlabo garastāvokli) un oksitocīna hormonu (mazina trauksmes sajūtu). Tajā atrodams arī hormons, kas atbrīvo tirotropīnu (vēl viens antidepresants) un melatonīnu (hormons, kas regulē miegu). Un vēl s.p.e.r.m.a satur serotonīnu – vispazīstamāko un pētīto neiromediatoru, kas darbojas kā nomierinošs līdzeklis.  

Amerikāņu psihologs Stīvens Plateks stāsta, ka sievietes, kuras regulāri nodarbojas ar o.r.ā.l.o s.e.k.s.u, parasti jūtas mazāk nospiestas nekā lielākā daļa vienaudžu.

Un vēl, kas ir svarīgi. Pēc pētījuma datiem, kas publicēti в Archives of Sexual Behavior, pozitīva ietekme uz ikdienas noskaņojumu būs pat tajā gadījumā, ja jūs nodarbojieties ar s.e.k.s.u tikai ar izsargāšanos. P.r.e.z.e.r.v.a.t.ī.v.s, protams, paņem daļu no pozitīvā s.e.k.s.a efekta, bet tā ir tikai nenozīmīga daļa. Eksperimenti liecina, ka, ja s.e.k.s.s ir regulārs, tad nav liela atšķirība, vai tas notiek izsargājoties, vai nē. Vismaz sievietēm tā ir.

Avots: wowww.ru


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *