Vīrieši, kuri dara šīs lietas, var nebaidīties no erekcijas traucējumiem!

0

Varbūt jūs būsiet pārsteigti par šo faktu, bet, ja locekli uzturēt kārtībā, tad arī risks saslimt ar kādu no sirds kaitēm samazinās pat vairākas reizes! Tāpēc ir tikai loģiski, ka vīriešiem ir jārūpējas par savu erekciju, jo tā var ietekmēt visa organisma veselību.

Kāds no zinātniekiem piebilda: “Daudzi jaunie cilvēki zina, ka viņu dzīvesveids negatīvi ietekmē viņu veselību, taču neko nedara lietas labā, kamēr vien tas neietekmē viņu seksuālo dzīvi.” Tad kā tieši ir iespējams aizsargāt savu erekciju un seksuālo dzīvi? Lai pilnvērtīgi atbildētu uz šo jautājumu, nepieciešams kārtīgi noskaidrot, kā darbojas vīrieša erekcija.

Kā darbojas vīrieša erekcija?

Erekcija rodas tādēļ, ka vīrieša dzimumorgānā sāk ļoti lielos daudzumos pieplūst asinis. Šis spiediens rodas sirdsdarbības rezultātā. Kad smadzenēs nokļūst signāls par to, ko vīrietis redzēja vai iedomājās par kaut ko, kas viņu uzbudina, sirdsdarbības rezultātā asinis sāk daudz ātrāk plūst pa asinsvadiem, nokļūstot pa taisno dzimumloceklī. Tad vārpstas (artērijās) pašā orgānā paplašinās, lai šādi absorbētu lielāku asiņu daudzumu un izplestos, bet citi vārsti (vēnu) sašaurinās, lai asinis nespētu pamest uzbudināto orgānu. Tādā veidā dzimumloceklis palielinās izmēros. Turklāt tas notiek vien pāris sekunžu laikā.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *