Tieši mērķī! Kad vīrs uzrakstīja sievai zīmīti, sūdzoties par viņu intīmo dzīvi, sievas atbilde – tas bija kaut kas!

Mana mīļā sieva!

Pēdējā gada laikā es centos ar Tevi pārgulēt 365 reizes. Man tas izdevās 36 reizes – tas nozīmē, ka reizi desmit dienās. Zemāk ir saraksts, kāpēc man tas neizdevās biežāk:

54 reizes palagi bija pārāk tīri, 17 reizes bija jau vēls, 49 reizes Tu biji pārāk nogurusi, 20 reizes bija par karstu, 15 reizes, Tu izlikies, ka esi jau aizmigusi, 22 reizes Tev sāpēja galva, 17 reizes Tu uztraucies, ka pamodīsies bērns, 16 reizes Tu teici, ka šobrīd nav piemērots mēneša laiks, 19 reizes Tu apgalvoji, ka no rīta ir agri jāceļas, 9 reizes Tev nebija noskaņojuma, 13 reizes Tu skatījies vēlos seriālus, 8 reizes Tu teici, ka kaimiņi mūs izdzirdēs, 9 reizes baidījies, ka sadzirdēs Tava māte.

No 36 reizēm, kad mums tomēr bija sekss, tas nebija apmierinošs, jo 6 reizes no tām Tu vienkārši gulēji, 8 reizes atgādināji par plaisu griestos, 4 reizes Tu liki man pasteigties, 7 reizes es biju spiests Tevi pamodināt un pateikt, ka esmu pabeidzis, bet vienreiz es vispār baidījos, ka esmu nodarījis Tev sāpes, jo sajutu, ka Tu kusties.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *