Šis dabīgais dzēriens palīdzēs atbrīvoties no svētku laikā uzņemtā liekā svara!

Viens no labākajiem veidiem, kā ar čia sēklu palīdzību atbrīvoties no liekajiem tauciņiem.

Mūsdienās ikvienam ir iespēja uzturēt savu ķermeni labā veselībā un darba kārtībā. Daudzi vēlas, lai viņiem būtu plakans vēders, skaistas un tvirtas kājas. Tieši tādēļ mēs jums šodien pastāstīsim, kā iegūt visu iepriekš minēto un atbrīvoties no liekajiem tauciņiem, dzerot mūsu piedāvāto dzērienu.

Viens no iedarbīgākajiem un dabīgākajiem dzērieniem tiek veidots no čia sēklām un citronu sulas. Čia sēklās ir ļoti daudz šķiedrvielu un antioksidantu. Arī citronā ir daudz organismam noderīgu un veselīgu vielu, turklāt tas palīdz paātrināt tauku dedzināšanas procesu.

Sastāvdaļas:

  • 1 ēdamkarote čia sēklu
  • viena citrona sula
  • 1,5 glāzes tīra ūdens

Pagatavošana:

No sākuma čia sēklas nepieciešams uz vienu stundu iemērcēt bļodiņā ar ūdeni. Tas palīdzēs tajās esošās šķiedrvielas izmantot pēc pilnas programmas. Pēc norādītās stundas nokāsiet ūdeni no čia sēklām, lieciet tās blenderī kopā ar citronu sulu un ūdeni. Sajauciet tā, lai iegūta viendabīga masa.

Šis dzēriens jālieto tukšā dūšā no rītiem vismaz 15 dienu garumā. Čia sēklu lietošana uzturā tiešām var palīdzēt atbrīvoties no liekajiem kilogramiem. Sāciet dzert to jau šodien, lai paši pārliecinātos par tā iedarbību.

Dalieties arī ar citiem lasītājiem!

Avots: vrutmilife.com


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *