Sieviešu seksualitātes horoskops augustam

Augusts ir slavens ar saviem zvaigžņu lietiem. Mēs katru gadu, lūkojoties brīnumainajā zvaigžņu lietū, ievēlamies viskarstākās vēlēšanas. Izlasiet mūsu seksualitātes horoskopu, lai saprastu, kādā virzienā nepieciešams virzīties savu vēlmju realizēšanai.

Auns (21. marts – 20. aprīlis)

Jūsu noskaņojums: sekss dabā. Kādēļ gan nē? Augustam tā ir viena no labākajām idejām. Uzrīkojiet sev dvēseles un ķermeņa svētkus skaistā pludmalē, turklāt risks, ka kāds jūs varētu pieķert visintīmākajā momentā, tikai uzjundīs karstās jūtas.

Jūsu jutekliskās vietas: kakls, galvas āda, āda uzriez aiz ausīm uz galvas. Izmantojiet šīs vietas priekšspēlē.

Vērsis (21. aprīlis – 20. maijs)

Jūsu noskaņojums: jūsos ir neizbēgama vēlme kādu pilnībā izģērbt ar skatienu vien. Ļaujieties tik nevainīgai spēlei – kādā karstā augusta vakarā, dodieties ārā un atrodiet cilvēku pūlī vissimpatizējošākos kadrus, kurus centieties iztēloties nodarbojamies ar seksu. Erotiskās fantāzijas var sniegt jums idejas, kuras pēcāk var patikt jūsu partnerim.

Jūsu jutekliskās vietas: kakls, lūpas, ausu ļipiņas – šobrīd šīs erogēnās zonas ir jo īpaši jūtīgas.

Dvīņi (21. maijs – 21. jūnijs)

Jūsu noskaņojums: došanās romantiskā ceļojumā. Pat tad, ja jums darbs neļauj pašlaik paņemt atvaļinājumu, centieties pēc iespējas vairāk daudzveidot vasaras siltos vakarus. Skaistie tango ritmi vai flamenko ugunīgie toņi, vanna ar austrumu aromātiem vai arī jutekliska masāža – ļaujiet vaļu viseksotiskākajām fantāzijām.

Jūsu jutekliskās vietas: kāju un roku pirksti, pleci un iedobes pie pleciem krūšu virzienā.

Vēzis (22. jūnijs – 22. jūlijs)

Jūs noskaņojums: no sava partnera jūs sagaidiet, ka viņam būs tik pat daudz talantu, cik jums daudz vēlēšanos. Pēc dabas esat ļoti īpašnieciskas – jūsu vīrietim ir jāpieder tikai jums. Ja gadījumā kāda grasīsies viņam tuvoties, labāk jau laikus izrādīt savu diplomātiskumu. Miera salīgšana gultā ar kaislīga seksa palīdzību nav jūsu variants.

Jūsu jutekliskās vietas: pēdu virsējā daļa un rokas – palūdziet partnerim uztaisīt jums pēdu masāžu, un viņš būs patīkami pārsteigts par vakara iznākumu.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *