Sieviešu neapmierinātība ar sevi nogalina kaisli

Vai esat pamanījuši, ka šī problēma ir lielākajā daļā gadījumu ir tīri sieviešu? Pāris “gara, slaida blondīne un mazs, resns, plikpaurains vīrelis ar biezu maku” jau ir izplatīts daudzu anekdošu temats.

Jo dzīvē tādi pāri sastopami itin bieži. Sievietes mūsdienās dara visu iespējamo, lai izskatītos koptāka, slaidāka, skaistāka. Viņas nomoka sevi ar diētām, skaistumkopšanas saloniem, treniņiem. Un ar katru gadu arvien vairāk liekas zem plastikas ķirurgu naža, lai tikai sasniegtu iedomāto ideālu (starp citi, tīri ārēji). Bet vīrieši? Ir ļoti mazs procents tādu, kuri tik ļoti noņemtos ārējā skaistuma labad. Absolūtais vairākums ciena sevi tādus, kādi tie ir, un pat uzskata sevi par skaistiem. Šis muļķīgums mūsu sabiedrībā tiek uzskatīta par pilnīgi normālu parādību. Lūk, sievietēm kompleksi gultā: “Sāni man nošļukuši, jāapguļās savādāk. Vai arī es esmu veca, jāizslēdz gaisma, lai nevarētu redzēt grumbiņas”. Un tamlīdzīgi. Tāpēc mīlošajam partnerim, kurš var pilnīgi un nemaz nenojaust par sieviešu problēmām, vēl ir jāuzmundrina mīļotā. Teikt viņai komplimentus par viņas ārieni, jūsmot par viņas seksuālo aktivitāti, un galu galā, banāli dāvināt viņai ziedus ar uzrakstu “Visskaistākai un labākai!”

Sieviešu neapmierinātība ar sevi nogalina kaisli

Rutīna un pastāvīgums. Jūs jau sen viens otru mīlat, esat apmierināti ar sevi un pēc mīļoti bērniņu nolikšanas gulēt, atrodiet laiku arī intīmajai dzīvei. Bet ar laiku tas apnīk. Rutīna arī samazina seksuālo libido, vakara sekss kļūst par dienas kārtības punktu. Tāpēc paeksperimentējiet, ienesiet kaut ko jaunu savās attiecībās, sarīkojiet negaidītus pārsteigumus viens otram. Tas var būt brauciens uz vasarnīcu bez bērniem, gājiens uz kino “skūpstu rindā”, jauna, pilnīgi neprātīga modeļa apakšveļa.

Sieviešu neapmierinātība ar sevi nogalina kaisli

Mīliet viens otru un atcerieties. Ir vieglāk atgriezt kaisli attiecībās ar tuvu, dārgu un jums uzticīgu cilvēku, ar kuru kopā esat piedzīvojuši daudzus priecīgus un bēdīgus brīžus savā dzīvē, nekā vienu reizi “aiziet pa kreisi”, lai izjustu jaunas seksuālas sajūtas. Jo tāda viena nakts var pārvilkt svītru pāri visai jūsu dzīvei. Padomājiet, vai tas ir tā vērts. Varbūt labāk sarīkot lomu spēles vai arī “nejaušu iepazīšanos bārā” ar mīļoto vīrieti?

Avots: xvatit.com


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *