Sieviešu desmit pieļautās kļūdas gultā jeb Kā kļūt par seksa karalieni

Daudzas skaistā dzimuma pārstāves, pat tās, kuras dzīvo 21. gadsimtā, joprojām pilnīgi un absolūti atbild par seksa ar vīrieti kvalitāti, svēti uzskatot, ka viņu pienākums ir padevīgi paļauties glāstiem un akli sekot aktīvajām mīļotā darbībām.

Bet, vai vīrietis gūst baudu, kad ir sastapies ar mīļāko, kas neizrāda absolūti nekādu iniciatīvu? Vai vīrietim ir interesanta spēle vienos vārtos? Apskatīsim desmit sieviešu kļūdas gultā un iemācīsimies tās labot. Ir pilnīgi iespējams, ka jūsu cenšanās izmainīt savu lomu intīmajā tuvībā sniegs jums neaizmirstamas sajūtas un neizstāstāmas emocijas.

Sieviešu desmit pieļautās kļūdas gultā

Viņa uzvedās kā nekustīgs “baļķītis”

Baļķa poza ir visizplatītākā kļūda, kādu pieļauj lielākā daļa sieviešu. Tāda poza agri vai vēlu radīs garlaicību jūsu partnerī, kuram ir pilnīgas tiesības pieprasīt aktīvāku darbību un spilgtāku emociju parādīšanu. Vīrietis, kurš nodarbojas ar seksu ar guļošu partneri, neizjūt atdevi no viņas, līdz ar to kaisle ļoti īsā laikā var nodzist.

Kā to labot? Viss ir ļoti vienkārši. Izrādiet gultā vairāk iniciatīvu. Pacentieties procesā vai nu patstāvīgi nomainīt pozu, pēkšņi nonākot virspusē, vai arī pasakiet savam partnerim par to, ka vēlaties izjust sajūtas citā pozā. Ticiet, viņš novērtēs jūsu uzņēmību un pavisam drīz intīmās attiecības iegūs pavisam citas krāsas.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *