Sen nav bijis sekss? Lūk, 7 pietiekoši nepatīkamas ilgstošas atturības sekas

Daudz kas var kaitēt sievietes veselībai un skaistumam. Liekais svars, celulīts, grumbiņas, kaitīgi ieradumi un…..seksa trūkums! Jociņi par neapmierinātām sievietēm nav bez iemesla, jo no seksa ir atkarīga gan psihiskā, gan fiziskā labklājība.

Daudziem ir radušās dzimumdzīves problēmas: pārāk maz, pārāk daudz, sāp galva, nav noskaņojuma, ne tā, ne ar to, nelaikā. Recepte ir viena: “Ir jānodarbojas ar seksu”. Nepārliecinoši? Lūk, 7 zinātniski pierādīti iemesli, kāpēc nevajag nolaidīgi izturēties pret savu dzimumdzīvi.

Seksa trūkums

ATTURĪBAS KAITĒJUMS

 1. Organisma novājināšanās Ослабление организма
  Seksuāli aktīvas sievietes slimo retāk, nekā atturības piekritējas. Kā rāda pētījumi, antivielu saturs cilvēku asinīs, kas regulāri nodarbojas ar seksu, ir par 30 % augstāks nekā tiem, kuriem sekss ir periodiska parādība..
 2. Depresija
  Labs sekss samazina stresu. Pie vainas ir endorfīni, kas izdalās mīlēšanās laikā. Tie pozitīvi ietekmē cilvēka psihoemocionālo fonu. Ja šie hormoni trūkst, tad risks iekrist depresijā vairākas reizes pieaug.
 3. Grūti uzbudināties
  Grūti noticēt, bet tā ir patiesība: jo zemāka dzimumaktivitāte, jo grūtāk uzbudināties. Smadzenes ilgstošas atturības periodā sūta signālus visam organismam. Tās it kā pārliecina mūsu ķermeni, ka seksuālā funkcija tam nav vajadzīga. Tas var kļūt par orgasma trūkuma iemeslu sievietēm, jo organisms vienkārši aizmirst šīs sajūtas.
 4. Problēmas attiecībās
  Ja pāris reti mīlējas, tad attālums starp partneriem pieaug. Ļoti bieži neapmierinātība kļūst par attiecību izjukšanas cēloni.
 5. Problemātiska āda
  Dzimumakta laikā sievietēm izstrādājas kolagēns, kas nodrošina ādas tonusu, izturību un elastību. Tāpēc bez seksa āda ātrāk noveco un uz tās parādās krunciņas.
 6. Problēmas ar potenci
  Ilgstoša atturēšanās no seksa kļūst par vīrieša erekciju problēmas cēloni, kā arī veicina libido samazināšanos.
 7. Liekais svars
  Kad cilvēks uzbudinās, viņa bulsa ātrums palielinās no 70 līdz pat 150 sitieniem minūtē. Izrādās, ka tuvības laikā tiek sadedzinātas tikpat daudz kalorijas, cik 15 minūšu skriešanas laikā normālā tempā. Tāpēc ir pilnīgi iespājama nenozīmīga pieņemšanās svarā atturēšanās laikā.

Regulārs sekss ir harmonisku romantisko attiecību un stipras laulības ķīla. Pastāsti par to savai otrajai pusītei, un netērē laiku, spiežot “dalīties”!

Avots: zacep.com


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Leave a Reply

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *