Lūk uz ko jūs esiet gatavi gultā, spriežot pēc jūsu Zodiaka zīmes

Auns

Auns ir slavens ar savu tieksmi uz piedzīvojumiem un gatavību pamēģināt ko jaunu. Tā ka gultā viņam nav nekādu tabu. Vienīgais, kas Aunam neder ir vienveidība. Ja jums patīk gultā būt “beigtai zivij” vai darīt visu laiku vienu un to pašu, atrodiet sev citu partneri.

 Vērsis

Vērsis darīs gultā daudz dīvainas lietas, tikai tās viņam ir jāpiedāvā pašam. Un nez vai viņš ies jūsu iegribu pavadā. Vienīgais Vērša noteikums gultā – viņam ir jājūtas kā balles noteicējam.

Dvīņi

Dvīņi – kaislīgi un draiskulīgi mīlnieki, kuri vienmēr būs gatavi jauniem pētījumiem un atklājumiem. Viņi ir tik ļoti pozitīvi un optimistiski noskaņoti, ka izmēģinās visu – sākot no vieglām seksa rotaļām līdz cietsirdīgam sadomazohismam.

Vēzis

Mīlošā un gādīgā Zodiaka zīme Vēzis darīs gandrīz visu, lai izpatiktu savam partnerim, taču viņš nekad nebūs tas, kas to piedāvās. Vēzi koncentrējas uz to, lai padarītu savu otro pusīti laimīgu, tāpēc interesēsies, kas jūs uzbudina, kamēr vien viņš ar jums ir emocionālā saskarē.

Lauva

Lauva – labākais seksa partneris, kāds vien jums ir bijis. Viņam patīk būt uzmanības centrā, kas dara viņu pārliecinātu par sevi. Viņš dievina sevi izrādīt un uzņemties iniciatīvu, saņemot no sava partnera daudz uzmanības.

Jaunava

Jaunavas nav avantūriski mīlnieki. Ja jums patīk eksperimentēt, jūs nebūsiet laimīgi ar viņām. Toties viņas kompensē to visu ar brīnišķīgu sapratni par to, ko viņas dara. Jaunavas skurpulozi izpēta savu uzmanības objektu, tāpēc viņa vairākkārt Google ir noskaidrojusi, kā sasniegt pilnību seksā.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *