Lūk, kas ar jums notiks, ja pārtrauksiet nodarboties ar seksu. Trešais punkts mani pārbiedēja…

Sekss ir viena veselīga padarīšana.

Reti kas spēj tik lieliski uzlabot garastāvokli, kā visiem tik ļoti tīkamā nodarbe gultā. Diemžēl ļoti daudzi nenovērtē seksa nepieciešamību ikdienas dzīvē.

Tūdaļ mēs jums pastāstīsim, kādēļ nevajadzētu atteikties no seksa. Lūk, kas notiek ar jūsu ķermeni, kad pārtraucat nodarboties ar seksu.

Jūs biežāk slimojat

Ja jums ilgu laiku nav bijis sekss, jūsu imunitāte krasi pavājinās. Tas nozīmē, ka mikrobiem ir daudz vieglāk cīnīties ar jūsu organismu, pielipinot jums gripu vai saaukstēšanos. Ņemiet vērā to, ka sekss novērsīs nepieciešamību lietot aveņu ievārījuma tēju.

Jums paaugstinās stresa līmenis

Sekss ir lielisks veids, kā samazināt stresa līmeni. Regulāra nodarbošanās ar seksu samazina stresa hormonus un padara jūs daudz atslābinātākus. Bez seksa jūs pārvēršaties par bumbu ar laika degli.

Jums paliek aizvien grūtāk uzbudināties

Lai arī cik dīvaini tas nešķistu, taču tā ir vistīrākā patiesība. Jo ilgāk cilvēkam izpaliek sekss, jo grūtāk pēcāk ir uzbudināties. Vīriešiem tas izpaužas kā problēmas ar ejakulāciju, bet sievietēm – nespēja sasniegt orgasmu. Tieši tādēļ vienmēr ir ļoti svarīgi regulāri praktizēties.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *