Lietojot šo maisījumu vien divas reizes mēnesī, aizmirsīsiet par nagu slāņošanos un lūšanu!

  1. No sākuma novīlējiet naga plātni tā, lai tai piešķirtu nepieciešamo formu.
  2. Paturiet nagus vanniņā, kurai klāt pievienots jūras sāls.
  3. Uzklājiet gan uz nagiem, gan ādas ap nagiem speciālu barojošu eļļiņu. To var iegādāties veikalā vai pagatavot paši (tējkaroti rīcineļļas savienojiet ar dažiem A un E vitamīnu pilieniem).
  4. Tad uzklājiet nagiem vēl vienu eļļas kārtu un ar mīkstu speciālo nagu kopšanas švammi ieberzējiet to nagos.
  5. Pēc tam uzklājiet nagam pa virsu krēmu, kas ir pagatavots uz vaska bāzes: 20 g treknas eļļas (ļoti piemērota ir jojoba eļļa, kviešu dīgstu eļļa vai avokado), kuru uzsildiet ūdens peldē, masai klāt pievienojiet sasmalcinātu vasku, tad maisiet visu tik ilgi, līdz iegūta viendabīga masa. Kad krēms būs atdzisis, varat tam klāt pievienot arī iemīļotākās ēteriskās eļļas: kumelītes, rozmarīna, sandalkoka – šīs ēteriskās eļļas ir ar pretiekaisuma īpašībām. Priežu un pačūliju eļļa palīdz cīņā pret nagu šķelšanos, bet lavandas un bergamotes ēteriskā eļļa stiprina nagus.
  6. Šo eļļu nepieciešams ļoti intensīvi iesmērēt naga virskārtā, vēlams to darīt 2 – 3 minūšu garumā. Ja darīsiet to pietiekoši ātri, radīsies siltums, kas nagiem izveidos aizsargplēvīti.
  7. Pēc procedūras palieciet nagus zem auksta un tekoša ūdens, tādā veidā tikai nostiprinot procedūras efektu.

Procedūras labvēlīgo iedarbību manīsiet jau pēc pirmās reizes, turklāt, efekts turēsies vismaz divas nedēļas. Ja atkārtosiet šo procedūru divas reizes mēnesī, mēs garantējam, ka problēmas ar nagiem izzudīs!

Noteikti dalieties arī ar savām draudzenēm!

AVOTS


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *