Kā slēgtās klīnikās ārstē homoseksualitāti?

31 gadu vecā fotogrāfe Paola Peredesa izveidoja fotogrāfiju apkopojumu, kurās attēlota homoseksuālu cilvēku spīdzināšana un mokas (oficiāli to sauc par “ārstēšanu”) privātās jeb slēgtās klīnikās Ekvadorā.

Paola, pati būdama lesbiete, parādīja, kā šīs klīnikas pacienti tiek mērdēti badā, tiek piespiesti lūgties, burtiski cenšoties izdzīt no viņiem pašu sātanu, kā arī viņi tiek piespiedu kārtā izvaroti.

Šāda veida klīnikas ir ne tikai Ekvadorā, bet arī citās Dienvidamerikas un Eiropas valstīs, kas patiesībā strādā kā rehabilitācijas centri narkotisko vielu un alkohola lietotāju un atkarībnieku ārstēšanai.

Paola pirmo reiz par šādu centru eksistēšanu uzzināja pirms četriem gadiem. Tad viņa sāka meklēt un noskaidrot visu patiesību par šiem rehabilitācijas centriem, vācot informāciju no bijušajiem pacientiem.

Lai gan Paolas ģimene ziņu par viņas orientāciju pieņēma ļoti mierīgi, viņa palūdza savai ģimenei nosūtīt viņu uz kādu no šiem rehabilitācijas centriem, jo citādi viņa tur nebūtu nokļuvusi.

Pirmajā vizītes laikā Paolu un viņas ģimeni izvadāja ekskursijā, kur tika norādīts, kāda veida ārstēšana viņai pienāksies.

Jau neilgi pēc tam fotogrāfe izveidoja fotogrāfijas, kuras attēloja visu viņas redzēto un dzirdēto no pacientiem.

Tur esošajām sievietēm liek nēsāt grimu, svārkus un augstpapēžu kurpes, tādējādi liekot viņām izskatīties daudz sievišķīgākām.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *