Jūs neticēsiet, bet sekss ar resnīti būs labākais sekss jūsu dzīvē!

Bet kāpēc tā notiek?

Nesen veiktie pētījumi ir parādījuši, ka, ja sievietēm ir jāizvēlas starp uztrenētu vīrieti un apaļīgu vīrieti, tad trīs no četrām sievietēm dos priekšroku seksam ar apaļīgu puisi, bet 96 % skaistā dzimuma pārstāves uzskata, ka randiņš ar muskuļotu vīrieti ir tīrās šausmas.

Bet kāpēc tā notiek? Kāpēc mēs vēlamies būt kopā ar vīriešiem, kuri nav ideāli Seksologi šo skaidro ar sieviešu bailēm atbilst puiša ķermeņa aprisēm.

74% sieviešu, kuras piedalījās aptaujā, atbildēja, ka kautrējas, izģērbjoties tāda vīrieša priekšā, kuram ir perfekta figūra. Viņa disciplīna uzsver tās trūkumu meitenei, kas liek viņai vēl vairāk pamanīt savas ķermeņa nepilnības. Sievietes jūtas daudz ērtāk kopā ar apaļīgu vīrieti, tāpēc, ka viņš, sieviešuprāt, ir mazāk prasīgs.

Lai arī sievietes izvairās no daudzām lietām, tai skaitā seksa, sava svara dēļ, vīrieši tik un tā vēlas nodarboties ar seksu, neatkarīgi no tā, cik pašapzinīgi viņi ir attiecībā pret savu figūru.

Viss ir atkarīgs no tā, kā mēs sevi pozicionējam un uztveram. Kad vīrieši skatās spogulī, viņi koncentrējas uz saviem plusiem, un nesalīdzina sevi ar kādu labāku, turpretī sievietes dara pilnīgi pretējo.

Viņas, liekas, nepamana sevī labās lietas, un, ja jūs parādīsiet viņām jebkādas sievietes fotogrāfiju, kurai ir “labāks” ķermenis, viņas iekritīs depresijā, nododoties jautājumam, kāpēc viņām nav tik pārsteidzošas pēcpuses, skaistu lūpu vai plakana vēdera. Ar tādu noskaņu negribas nekādu seksu, tāpēc, ka sievietes ļauj sabiedrības skaistuma standartiem manipulēt ar savu domāšanu.

Tieši tāpēc apaļīgi vīrieši ir lielākās sieviešu daļas izvēle.

avots


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *