Jaunā japāņu p.o.r.n.o. zvaigzne: 24 gadus vecs programmētājs, kurš izskatās kā bērns (18+)

Japāņi nu gan kaut ko sajēdz no izvirtībām…Izskatās briesmīgi, bet viss ir legāli – šis puisēns, kas izskatās kā bērns mātes apskāvienos, jau sen ir sasniedzis savu pilngadību. Patiesībā tas ir pieaudzis vīrietis vārdā Kohi Niši (Kohey Nishi), kurš neārstējamas slimības dēļ ir apstājies augt un savos 24 gados izskatās kā pirmklasnieks.

24 gadus vecā Kohi Niši garums ir vien 92 centimetri. Pie vainas ir neizārstējamā slimība mukopolisaharidoze, kas apstādina kaulu augšanu.

Slimība neļauj viņam augt un padara viņu uzņēmīgu pret mugurkaula traumām. Niši netiek galā ar parastam cilvēkam ierastām lietām: viņš, piemēram, nespēj atvērt ūdens pudeli, viņš nevar stāvēt ilgāk par piecām minūtēm,tāpēc filmējas tikai guļus. Par laimi, nesen mazais japānietis pārcieta brīnumainu kaula smadzeņu transplantācijas operāciju, kas apstādināja slimības attīstību.

Agrāk Niši strādāja par programmētāju, bet pēc tam izlēma nomainīt darbības sfēru. Tagad viņš naudu pelna, nodarbojoties ar s.e.k.s.u. ar sievietēm, kas izskatās kā viņa māte. P.o.r.n.o.g.r.ā.f.i.j.a.s biznesā viņš nonāca, pateicoties savam “pudeles brālim”, p.o.r.n.o.m.a.g.n.ā.t.a.m Ganari Takahiši (Ganari Takahashi).

Niši jau ir fanu armija, kaut arī viņš atzīstas, ka vēl cieš no problēmas ar erekciju filmēšanas laikā tāpec, ka blakus ir filmēšanas komanda.

Niši pieļauj, ka viņa darbs ir ļoti noderīgs, jo palīdz novērst s.e.k.s.u.ā.l.a.s. vardarbības pret bērniem gadījumus. “Es filmējos, lai nevienam nenāktu prātā tādā darbā pieņemt īstu bērnu. Tāda ir mana labdarīgā misija. Es esmu kroplis. Ar kreiso ausi nedzirdu. Nevaru atvērt pat ūdens pudeli. Bet es esmu laimīgs, ka godīgā ceļā varu nopelnīt naudu”, – skaidro puisis.

Japāna ir vienīgā no Lielā Septiņnieka valstīm, kur līdz 2014. gadam bērnu p.o.r.n.o.g.r.ā.f.i.j.a.s iegādāšanās bija legāla (tikai tās izgatavošana un izplatīšana bija sodāma ar likumu). Pēc tam japāņiem tika dots gads, lai “iztīrītu” savas kolekcijas no bērnu p.o.r.n.o.g.r.ā.f.i.j.a.s.

Ar to visu vēl šodien, ja vien ir vēlēšanās, pedofīls var nopirkt sev s.e.k.s.a lelli bērna izskatā, bet s.e.k.s.a attēli ar bērniem paliek pilnībā legāli Hentai un Manga, jo to aizliegums, pēc aktīvistu domām, ietekmēs vārda brīvību.

Avots: xexe.club


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *