3 triki šokējoši labam seksam

Viedtālrunis nāks palīgā

Pārsteidziet viņu, atveriet savā viedtālrunī sporta pielikumu (vienalga, kādu, braukšanai ar velosipēdu, treniņu) un izveidojiet sev seksa programmu. Piemēram, uzlieciet taimeri tādā veidā: minūte atpūtas, divas minūtes lēnas iesildīšanās, atkal minūte atpūtas, trīs minūtes kustības paātrinātā tempā, atkal minūte atpūtas, pēc tam trīs minūtes drudžainu kustību. Šis paņēmiens palīdzēs jums noķert divus zaķus ar vienu šāvienu – pirmkārt, sasniegt abpusēju baudu, otrkārt – uzturēt sevi formā.

Neaizejiet līdz galam

Palutiniet savu izredzēto ar glāstiem un seksu, aizvediet līdz galapunktam, bet pēc tam apstājieties. Esiet pārliecināti, pēc noteikta šādu manipulāciju atkārtošanas laika, viņs gribēs seksu visu laiku. Viss, kas jums ir nepieciešams – sekot viņas stāvoklim un laicīgi apstāties. Jaunas sajūtas jums ir garantētas.

Uzstādiet aizliegumu

Atļaujiet viņai aiztikt jūsu locekli reizi nedēļā, piemēram, otrdienās. Visu atlikušo laiku jūsu loceklis viņai būs tabu, turklāt viņai būs liegts ne tikai tam pieskarties, bet arī to redzēt. Mīlējaties tumsā, vienmēr nēsājiet apakšveļu un neizģērbieties viņas priekšā, lai ietu dušā. Aizliegums darbojas! Viņa kā izsalkusi lauvene ar nepacietību gaidīs otrdienu!

AVOTS


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Viens komentārs

    Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *