14 aizskarošas lietas, ko Donalds Tramps ir teicis par sievietēm. Esmu šokā!

1. “Mani automātiski piesaista skaistas sievietes – es vienkārši sāku viņas skūpstīt. Tas ir kā magnēts. Tikai skūpsts, nemaz negaidot. Kad esi “zvaigzne”, viņas ļauj to darīt. Tu vari darīt jebko. Sagrāb viņas aiz vagīnas. Vari darīt jebko.” (Slepens videoieraksts, 2005. gads)

2. “Paskatieties uz to seju. Vai kāds par to balsotu? Vai varat iedomāties, ka tā seja būs mūsu nākamais prezidents? Nu, es domāju, tā ir sieviete, un man nevajadzētu teikt neko sliktu, bet tiešām? Nu, paklau, vai tas ir nopietni?” (Runājot par Kārliju Fiorīnu (Carly Fiorina) – savu sāncensi no Republikāņu partijas, 2015. gads)

3. “[Arianna Hafingtone] ir nepievilcīga gan no ārpuses, gan iekšpuses. Es pilnībā saprotu, kāpēc viņas bijušais vīrs viņu pameta vīrieša dēļ – tas bija labs lēmums.” (Tvitera ieraksts, 2012. gads)
4. “Tā, kura netiek pienācīgi novērtēta, bet patiesībā ir ļoti skaista, ir ParisaHILTONE. Es Parisu iepazinu jau tad, kad viņai bija 12. Viņas vecāki ir mani draugi, un, kad es viņu pirmo reizi ieraudzīju, tad teicu: “Kas pie velna tas ir?”” (Intervija ar Hovardu Stērnu, 2016. gads)

5. [Runājot par 10 gadus vecu meiteni] “Pēc 10 gadiem es ar viņu iešu uz randiņiem. Varat iedomāties?” (nopludināts audio ieraksts, 1992. gads)

6. “Visas sievietes no “The Apprentice” [šova] flirtēja ar mani – apzināti vai neapzināti. Tas jau bija gaidāms.” (grāmata “How To Get Rich” (Kā kļūt bagātam), 2004. gads)

7. “Ja Hilarija Klintone nevar apmierināt savu vīru, kas viņai liek domāt, ka viņa varēs apmierināt Ameriku?” (Tvitera ieraksts, 2015. gads)

8. [Runājot par savu meitu Ivanku] “Viņai ir ļoti skaists augums. Esmu jau teicis, ka, ja viņa nebūtu mana meita, iespējams, es ar viņu satiktos.” (Kanāla ABC raidījums “The View”, 2006. gada 6. marts)

9. [Runājot par savu sievu] “Viņa man nevelta visus 100%. Man tiek 84%, un rūpēs par bērniem aiziet 16%.” (Izdevums “Time”, 2011. gada 23. maijs)

10. “Bieži vien, kad gulēju ar vienu no skaistākajām sievietēm pasaulē, es pie sevis nodomāju – vai varat noticēt tam, ko es saņemu?” (grāmata “Think Big: Make it Happen in Business and Life”, 2008. gads)

11. “Es tiešām esmu daudzām sievietēm devis lielisku iespēju. Diemžēl, kad viņas kļūst par “zvaigznēm”, man prieki ir beigušies.” (kanāla ABC raidījums “Primetime Live”, 1994. gada 10. marts)

12. Runājot par seksuālajiem uzbrukumiem sievietēm armijā, Tramps vainoja faktu, ka sievietes un vīrieši tur strādāja kopā. “26 000 uzbrukumi, par ko neziņoja, un tikai 238 apsūdzības. Ko gan citu šie ģēniji gaidīja, saliekot vīriešus un sievietes kopā?” (Tvitera ieraksts, 2013. gada 7. maijs)

13. “Sievietes patiesībā ļoti atšķiras no tā, kā tiek attēlotas. Viņas ir daudz sliktākas par vīriešiem, un daudz agresīvākas…” (grāmata “The Art of the Comeback”, 1997. gads)

14. “Jūs zināt, kas ir viena no skaistākajām sievietēm pasaulē, un tā uzskata visi. Un es palīdzēju viņu radīt. Ivanka. Mana meita Ivanka. Viņa ir 6 pēdas gara, un viņai ir vislabākais augums. Viņa nopelnīja ļoti daudz naudas kā modele – milzīgu naudas summu.” (Hovarda Stērna šovs, 2003. gads)

zelt

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru