13 slavenības ar netradicionālu seksuālo orientāciju – jūs noteikti to nezinājāt!

Nīls Patriks Heriss

“Esmu priecīgs kliedēt visas sabiedrībā esošās baumas. Ar lepnumu varu apgalvot, ka esmu ļoti laimīgs gejs,” tā mums pavēstīja komēdijseriāla “Kā es satiku jūsu māti” aktieris Nīls Patriks Heriss.

  1. gadā Nīls apprecējās ar savu seno draugu Deividu Burtku. Viņi bija tikušies veselus 10 gadus! Šobrīd viņi kopā audzina divus bērnus – Gideonu Skotu un Hārperu Greisu.

Rikijs Mārtins

Pasaules slavenais dziedātājs ilgu laiku slēpa savu patieso orientāciju, taču 2010. gadā viņš tomēr par to paziņoja publiski. “Es lepojos ar to, ka esmu homoseksuāls cilvēks. Esmu laimīgs tāds, kāds esmu.”

Pašlaiks Rikijs ir laimīgās attiecībās ar Džvanu Jozefu.

Ādams Lamberts 

2009. gadā šova “American Idol” zvaigzne Ādams Lamberts īsi un konkrēti paziņoja sabiedrībai: “Esmu gejs. Man tas netraucē. Tas pat ir mazliet smieklīgi, jo nekad neesmu to slēpis. Parasti vienkārši izvairījos no šīs tēmas. Taču tagad viss nāk klajā. Visi, ar ko kopā esmu strādājis, šo faktu jau zināja.”

Lady Gaga

Nevienam nav noslēpums, ka slavenība atbalsta seksuālo minoritāšu kustību. Taču daudzi nezina, ko zvaigzne atklāja 2013. gadā Endija Koena šovā.

Dziedātāja atzinās, ka viņai patīk eksperimentēt ar sievietēm. Tas tādēļ, ka sievietes ir daudz drosmīgākas un atklātākas. Tolaik dziedātāja tikās ar aktieri Teiloru Kinniju. Viņa atklāja, ka Teilors seksuālajā ziņā līdzinoties lesbietei.

Fērdžija (Fergie)

Dziedātāja par savu neparasto seksuālo orientāciju paziņoja jau 2009. gadā. Smieklīgākais ir tas, ka viņa atzinās brīdī, kad bija jau piecus mēnešus precējusies ar savu vīru. “Es pieturos pie izvēles brīvības,” teica Fērdžija.

Mailija Sairusa

Dziedātāja ilgu laiku tikās ar austrāliešu aktieri Liamu Hemsvortu, taču tas nenozīmē, ka viņa nav atklāta attiecībām arī ar meiteni. 2015. gadā Mailija tika “pieķerta” kopā ar “Victoria’s Secret” modeli Stellu Maksvelu.

Tims Kuks

Apple izpilddirektors Tims Kuks par savu netradicionālo seksuālo orientāciju paziņoja 2014. gadā. Tad Kuks arī teica, ka viņš jau īsti nekad nebija to publiski noliedzis, taču tajā pašā laikā arī neatzina, ka viņam patīkot vīrieši.

“Ļaujiet man atzīties – esmu lepns būt par geju. Tā ir viena no vislabākajām lietām, ko man sniedza Dievs.”

Kara Delavinja

Topmodelei bijuši gan vīrieši, gan sievietes. Karai bija ļoti grūti atklāt savu biseksualitāti. Viņa pirmo reizi iemīlējās meitenē vien 20 gadu vecumā. Lai gan viņa reiz atklāti pateica, ka sievietes ir viņas iedvesma.

“Kādu dienu es sastapšu vīrieti, kuru iemīlēšu. Es ar viņu apprecēšos un mums būs bērni,” šādi plāni Karai ir nākotnē.

Keša (Kesha)

2013. gadā Keša sniedza atklātu interviju žurnālam “Seventeen”. Tad arī viņa atzinās, ka viņai patīkot ne tikai vīrieši. “Es mīlu cilvēkus. Kā redzat, es nerunāju par piederību kādam dzimumam. Vissvarīgākā ir cilvēka aura.”

Dziedātāja aicina nekaunēties par sevi. Viņa veltīja vienu no saviem albūmiem GLBT (en. LGBT – apzīmē “gejus, lesbietes, biseksuālus un transpersonas”).

 

Un kura no slavenībām jūs tiešām pārsteidza? Dalieties ar saviem iespaidiem komentāros!

Avots:


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *