13 slavenības ar netradicionālu seksuālo orientāciju – jūs noteikti to nezinājāt!

Tas nejaukais brīdis, kad sapņojat par savas iemīļotākās slavenības apskāvieniem un skūpstiem, taču izrādās, ka jūsu elkam ir netradicionāla seksuālā orientācija…

Nav noslēpums, ka plašsaziņu līdzekļi mēdz izdomāt visdažādākos stāstus, lai tikai iegūtu sabiedrības uzmanību. Bieži vien šie stāsti ir tik ļoti samāksloti, ka tajos nav ne grama patiesības. Mēs gan šodien jums pastāstīsim patiesību – 13 slavenības, kuru seksuālās orientācijas ir mazliet citādas.

Džims Pārsons

“Lielā sprādziena teorijas” aktieris nekad nav slēpis savu partneri Todu Spīvaku. Viņi atklāti apmeklē saviesīgus pasākumus. Taču atklātībā šāds paziņojums nāca tikai 2012. gadā, kad Džims sniedza interviju laikrakstam “New York Times”.

Megana Foksa

Skaistule Megana atzina savu biseksualitāti jau tālajā 2011. gadā, kad sniedza interviju žurnālam “Esquire”.

“Es domāju, ka patiesībā katrs cilvēks piedzimst par biseksuāli. Pieaugot mēs veicam izvēli, kas parasti tiek balstīta uz sabiedrības spiedienu. Man nav nekādu šaubu par to, ka esmu biseksuāla,” tā intervijā atzina Megana.

Pašlaik Foksa gan ir precējusies, un viņas vīra vārds ir Brajens Ostins Grīns. Kopā pāris audzina trīs bērnus.

Džodija Fostere

Fani jau sen ir sapratuši, ka ar Džodiju viss ir citādi, taču oficiālais paziņojums nāca klajā tikai 2013. gadā.

  1. gadā viņa apprecējās ar Aleksandru Hedisoni, lai gan slavenība turpina uzturēt kontaktus arī ar savu bijušo vīru Sidneju Bernardu – viņiem ir divi kopīgi bērni.

Sintija Niksone

“Sekss un lielpilsēta” zvaigzne atzinās savā netradicionālā seksuālā orientācijā jau 2004. gadā, taču 2012. gadā viņa mazliet detalizētāk paskaidroja sevis teikto: “Manas orientācijas visprecīzākais termins ir biseksuāls. Uzskatu, ka tā nav izvēle, bet gan fakts. Mana izvēle ir tikai tā, ka es nolēmu būt par lesbieti.”

Turklāt Sintija 2012. gadā apprecējās arī ar savu seno draudzeni Kristīni Marinonī.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *