11 lieliskas valstis, kurās atpūta jums izmaksās neticami lēti!

Ceļvedis visiem tūristiem un tiem, kas vēl tikai plāno savu pirmo braucienu aiz savas valsts robežām.

Ja jūs nevarat izlemt – doties ceļojumā vai ieekonomēt naudu, netērējot kaudzi naudas, tad mūsu šīs dienas raksts palīdzēs jums pieņemt izšķirošo lēmumu.

Labākie galamērķi, kuri nemaz tik dārgi jums neizmaksās.

 1. Čehija

Kādēļ turp doties ir lēti?

Prāgā vienistabas dzīvoklis, kas atrodas vien pāris pieturu attālumā no pilsētas centra, caur Airbnb jums izmaksās vien 30 dolārus. Sabiedriskais transports maksā tikai vienu dolāru (biļete ir derīga 30 minūtes), taču jums tas nebūs nepieciešams, jo Prāga ir kā radīta lieliskiem pārgājieniem.

Ko tur darīt?

Prāga ir Eiropas kvintesence – īsta paradīze visiem tiem, kam patīk arhitektūra.

 1. Indija

Kādēļ turp doties ir lēti?

Šeit par 20 dolāriem iespējams nodzīvot pat pāris dienas. Goa pludmalē par bungalo jūs samaksāsiet tikai ap 30 dolāriem. Taču, ja jums nav nepieciešamas īpašas ērtības, tad varat noīrēt sev naktsmītni vien par 15 dolāriem (kopā ar brokastīm). Divu stundu brauciena attālumā atrodas Gokarna, kur istabiņa maksā vien piecus dolārus, bet suvenīrus varat iegādāties pat lētāk par trīs dolāriem.

Ko tur darīt?

Goa – tas ir sava veida cilvēka neskarts zemes stūrītis ar fantastiski tīru un sakoptu pludmali.

 1. Zimbabve

Kādēļ turp doties ir lēti?

Lai gan ēdiens un dzīvošana šeit nav pati lētākā, iepirkšanās prieki gan ir lieli! Tūristu pilsētā Viktorija Falls ir iespējams pārnakšņot vien par 15 – 20 dolāriem, bet suvenīru iegādei vispār nebūs jātērē nauda. Šajā vietā barters ir augstā godā, tādēļ ņemiet līdzi apavus, t-kreklus, šortus – to visu jūs varēsiet iemainīt pret rokdarbiem, juvelierizstrādājumiem un pat no apgrozības izņemtos Zimbabves dolāru banknotes viena triljona vērtībā.

Ko tur darīt?

Viktorijas ūdenskritums piedāvā visāda veida ekstrēmo atpūtu, bet tā augšējā daļā atrodas dabīgā ūdens tilpe, kurā iespējams arī peldēties.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Viens komentārs

  1. Janis

  Leave a Reply

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *