10 lietas, kuras jūs padarīs par fantastisku mīļāko

  1. Jūs darāt visu, lai jūsu partneris justos daudz iekārojamāks

Centieties nenogalināt sava partnera seksualitāti. Atbalstiet partnera jaunās idejas gultā vai iegādājieties viņam jaunu veļu. Dariet visu, lai jūsu partneris jums šķistu vēl iekārojamāks.

  1. Jūs nebaidāties būt neaizsargāti

Intimitāte nozīmē gan garīgo, gan fizisko atvērtību savam partnerim. Līdzko mēs kādam atveramies, mēs kļūstam neaizsargāti. Taču nesatraucieties, jo tas ir nepieciešams aspekts, ja vēlaties iegūt dziļu un patiesu saikni ar savu partneri.

  1. Jūs pieņemat jaunas idejas un vēlaties eksperimentēt

Atveriet sevī jaunus apvāršņus, iemācieties kaut ko jaunu! Izlasiet Kama-Sutru, iemācieties jaunus seksa paņēmienus, iegādājieties seksa rotaļlietas. Esiet daudz spontānāki!

  1. Jūs stāstāt par savām prasībām un realizējat arī partnera iegribas

Ļoti svarīgi attiecībās ir paziņot par savām vēlmēm un vajadzībām, kā arī partnera iegribu uzklausīšana. Jebkurā situācijā atrodiet kompromisu un izziniet viens otru no jauna.

  1. Nesteidzieties

Nekad nevajag seksa laikā steigties. Atcerieties, ka daudzām sievietēm nepieciešamas 20 – 30 minūtes gan priekšspēles, gan seksa, lai sasniegtu orgasmu.

  1. Jūs saņemat un sniedzat tieši tik daudz baudas, cik paši to vēlaties

Atcerieties, ka viss dzīvē atgriežas kā bumerangs. Tik, cik daudz jūtu, maigu glāstu un mīlestības ieguldāt attiecībās, tik arī saņemsiet atpakaļ.

  1. Jūs esat atbalstoši, nevis nosodoši

Esat žēlsirdīgi pret sava partnera kļūdām un neveiksmēm. Nenosodiet sava partnera darbības, jo tās tomēr tika veiktas ar mīlestību pret jums.

10. Jūsu apziņa atrodas šeit un tagad, un jūsu acu kontakts ar mīļoto cilvēku ir nebeidzams.

Ļoti svarīgi, ka mīlēšanās laikā atdodaties pilnībā un ar savu partneri esat kopā gan garīgi, gan fiziski, nevis peldat kaut kur mākoņos. Iesakām ikdienas likstas likt malā un atdoties savam partnerim, nevis seksa laikā domāt par to, ko aizmirsāt veikalā nopirkt.

Noteikti dalieties arī ar citiem lasītājiem!

AVOTS


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *